YOU(th) can make a difference: International forum on prevention of gender-based violence

Pozvánky

YOU(th) can make a difference: International forum on prevention of gender-based violence

11. 6. 2021

Konsent pořádá online konferenci YOU(th) can make a difference: International forum on prevention of gender-based violence. Věnovat se bude tématům bezpečnosti a násilí a také otázce "Jak udělat ze světa lepší místo?"  Konference porběhne přes platformu ZOOM 11.6.2021, probíhat bude v Angličtině, tlumčená bude ale i do češtiny. 

Více informací na facebooku.

Z facebookové události: 
Gender. Násilí. Kyber bezpečí. Kdo se věnuje těmto závažným tématům? Co můžeme udělat my sami, aby byla situace lepší? 
Organizace Konsent (ČR), Caritas (Rakousko) a Fundatia Professional (Rumunsko) během uplynulých dvou let v rámci projektu POWER! vzdělávaly mladé dobrovolníky v oblasti prevence genderově podmíněného kybernásilí. Tito peeři své zkušenosti pak předávali dál. A nyní jsou připraveni je sdílet s vámi. 
Zveme vás na mezinárodní online konferenci YOU(th) can make a difference: International forum on prevention of gender-based violence, kde se spolu s řadou zajímavých hostů z různých zemí budeme věnovat nejen problematice genderového násilí, ale i obecné otázce, jak udělat ze světa v tomto ohledu o něco lepší místo. Zajímají vás tato témata? Rádi byste něco změnili, ale nevíte, kde a jak začít? Budeme se na vás těšit v červnu na ZOOMU. 
Konference proběhne 11. 6. 2021 a bude streamovaná v angličtině. Budou přítomni tlumočníci do češtiny, němčiny a rumunštiny. 
REGISTRACE: http://bit.ly/registration_link_conference
Projekt POWER! je společně s konferencí financován z Evropské komise.