XIV. Očkofórum

Pozvánky

XIV. Očkofórum

1. 9. 2018

Organizace ROZALIO zve na XIV. Očkofórum, které se koná o víkendu 1. - 2. září 2018 v Sedlištích u Kostelce nad Černými lesy.

Letošní fórum bude opět dvoudenní, aby bylo dost času osobně se seznámit, vyměnit si zkušenosti, důkladně probrat nabízená témata a také položit a zodpovědět všechny dotazy.

Setkání je určeno jak rodičům, kteří už mají s očkováním své zkušenosti, tak těm, kteří informace teprve hledají. Vítáni jsou i zástupkyně a zástupci dotčených profesí – pediatři, pediatričky, porodní asistentky, duly apod.

Očkofórum je podle zkušeností z minulých let především „sdílecí“ a informativní. Bude-li zájem, může samozřejmě být i pracovním ve smyslu diskuse nad efektivními cestami směrem ke změnám systému očkování a nabídkou aktivního zapojení do těchto aktivit. Proto můžete přijet i s konkrétními nápady a elánem zapojit se do práce. Na to může být ideální příležitost třeba právě k večeru.

K účasti se přihlašujte Petře Sovové, ideálně do 15. srpna 2018: E-mail: petra.sovova@seznam.cz    tel.: +420 776 465 486

Více informací a program setkání naleznete v přiloženém dokumentu.

Soubory ke stažení: