Webinář Ženy 50 plus: Jak na stres

Pozvánky

Webinář Ženy 50 plus: Jak na stres

29. 5. 2020

Nový projekt ČMAPM Ženy 50 plus je zaměřen na sebevzdělávání a profesní i osobnostní rozvoj žen ve věkové skupině 50 +. V této věkové skupině dochází k restartu profesní kariéry, změnám zdravotního stavu s dopady na profesní výkon a skloubení rodinného a pracovního života. Projekt bude probíhat formou seminářů, webinářů i osobních setkání, která jsou určena nejen pro ženy 50 plus, ale samozřejmě i pro mladší ročníky.
Vyvrcholením projektu bude společná konference v Praze v červnu 2021.

Pilotní webinář projektu pořádaný Regionálním klubem Praha proběhne již tento pátek 29. 5. od 9.00 do 11.00 h. na téma: Jak na stres – zvládnu ho sama nebo vyhledám psychoterapeuta? Webinář povedou lektorka a koučka v oblasti komunikace, prezentace a mediálního vystupování Marie Petrovová a psychoterapeutka Kateřina Lojdová.

Marie Petrovová pracovala 10 let jako redaktorka a moderátorka Českého rozhlasu. Poté strávila přes 10 let na manažerských pozicích jako ředitelka firemní komunikace v KB a GE Money Bank. Dnes je lektorkou a koučkou v oblasti komunikace, prezentace a mediálního vystupování. Kateřina Lojdová je psychoterapeutkou, manažerkou a podnikatelkou, herečkou a autorkou povídek. Věnuje se Public Relations a působila jako poslankyně či poradkyně místopředsedy vlády.

Webinář moderuje Lucie Pilipová, předsedkyně Regionálního klubu Praha.

Připojit se můžete prostřednictvím odkazu na ZOOM call zde.

Meeting ID: 841 4096 7637
Password: DrumBum3