Soutěž Nadějná politička 2019!

Pozvánky

Soutěž Nadějná politička 2019!

15. 5. 2019

Fórum 50% pořádá již 4. ročník soutěže Nadějná politička.


Můžete se hlásit již do 4. ročníku soutěže Nadějná politička!
Do soutěže se může přihlásit každá žena, která splňuje následující podmínky:

- minimálně dvouleté angažmá v komunální či krajské politice (ať už v rámci politické strany či politického hnutí či jako nestranička), nemusí se jednat pouze o působení ve volené funkci
- má za sebou kus práce (kromě politické práce bude brán zřetel i na jiné veřejné formy aktivity).

K přihlášení do soutěže stačí vyplnit online-dotazník na adrese: https://nadejna-politicka-2019.vyplnto.cz/. Profily soutěžících bychom, stejně jako v případě předchozích ročníků soutěže, rádi uveřejnili na webových stránkách, proto prosíme o zaslání portrétní fotografie k přihlášce koordinátorce soutěže Adéle Vavříkové na e-mail: forum(@)padesatprocent.cz.

Přihlášky vyplňujte nejpozději do 15. května 2019.

Pokud byste věděli o nějaké ženě, která by do soutěže mohla aspirovat, prosím o přeposlání informace o soutěži.

Slavnostní vyhlášení soutěže se bude konat 18. června 2019 od 18.00 v Americkém centru, Tržiště 366/13, Praha 1. Vítězky soutěže, které vybere odborná porota, získají věcné ceny, nové kontakty, propagaci v médiích a doufáme, že i další impuls ke svému profesnímu růstu.

Vítány jsou přihlášky žen nejrůznějších národnostních menšin i žen na mateřské nebo rodičovské dovolené. Pro inspiraci si můžete prohlédnout medailonky adeptek z minulých ročníků soutěže.