Setkání pražského klubu M21 s Táňou Havlíčkovou | Móda má duši

Pozvánky

Setkání pražského klubu M21 s Táňou Havlíčkovou | Móda má duši

12. 11. 2019

“Tělo, mysl a srdce jsou svatá trojice. A každá z této trojice má stejnou důležitost,”, říká módní návrhářka Táňa Havlíčková, kterou znají převážně ženy. Její jméno totiž bývá spojováno především s její unikátní typologií oblékání nazvanou OCTO CODES.
Podstatou OCTO CODES je pochopení, že tady na tom světě potřebujeme mít zamračené kritiky, ušlechtilé bytosti, zářící extroverty, energické mluvky, introvertní pozorovatele, narušovatele pořádku, jemné princezny i ty léčitelky, na první pohled hrubšího zrna. Pokud každému z nich dáme prostor, aby právě ta jeho osobnost a jeho charakter byl ostatními respektován, pak bude svět v pořádku. Ale určitě nemůžeme mít na sobě všichni cokoliv. Protože tím bychom říkali duši, že na těle nezáleží. A to není pravda. Pochopení této metody vás okamžitě vyléčí z pochybností o sobě, z pocitů viny, že jste se nepovedli a že byste se měli moc snažit, abyste se opravili. A taky okamžitě zmizí váš pocit nedostatečnosti. Protože vy taky máte svůj talent a jste v něm skvělí!

A jak říká Táňa - pochopením našich rozdílností vlastně pochopíte celý svět…

Táňa Havlíčková
- úspěšná módní návrhářka a stylová poradkyně
- tvůrkyně metody OCTO CODES a programu OCTO – GRAM
- lektorka mnoha seminářů a zakladatelka školy OCTO CODES ACADEMY
- autorka knih: Móda a duše aneb Klíč k sobě (2015), Klíč k rodině aneb Manuál k dětské duši (2018) a Jídlo pro duši aneb Pojďme bořit mýty o stravování (2018)

Více se o Táně dozvíte na setkání dne 12. 11. 2019 od 17:30 ve Sněmovní 7 na pražské Malé Straně a na:

www.tanahavlickova.cz