Seminář proměny pánevního dna s Petrou Levou

Pozvánky

Seminář proměny pánevního dna s Petrou Levou

3. 4. 2020

Dvoudenní seminář pro duly, poporodní duly, porodní asistentky, lektorky těhotných žen a ženy, který kombinuje práci s pánevním dnem metodou 3×3 s tematikou jeho proměn a přípravy na dobu těhotenství, porodu a po porodu.

Pánevní dno je klíčovou oblastí, nejen v těhotenství. Nese orgány uložené v pánvi, podílí se na postavení našeho těla a dechovém mechanismu. Není jen svalstvem, ale i živoucím organismem, který velmi citlivě reaguje na to, co prožíváme.
Zdravé pánevní dno je spojeno s pocitem radosti, vnitřní síly, zdravého sebevědomí, tvořivosti, vitality, ukotvení, vášně, užívání si ženství, intimity…

Jeho kondice je zásadní pro naše fyzické, emoční a energetické zdraví. Významným způsobem ovlivňuje vnímání těla, emoční prožívání, gynekologické zdraví, početí dítěte, průběh těhotenství a délku porodu a také to, jak porod prožívá nejen rodící žena, ale i rodící se dítě. Je také rozhodující oblastí pro naši regeneraci po porodu.

Během těhotenství, porodu a po porodu prochází obrovskými změnami. A kolem jeho cvičení v těhotenství a po porodu koluje spousta mýtů a omylů. Pojďme se jím zabývat a navázat s ním spojení. Hladký a radostný porod nám bude odměnou. A rychlá regenerace po porodu se také hodí.

Dotkneme se i témat močové inkontinence, poklesu pánevního dna, diastázy, jizvy, bolestivého milování, odpojení od tělesného prožívání, obav z porodu, komplikovaného vztahu k ženství a emocím, kolísání životní energie aj.

Seminářem provází Petra Levá, lektorka Školy pánevního dna a zdravotní tělesné výchovy, dula, praktikantka kraniosakrální biodynamiky. Více na www.cvicenipanevnihodna.cz, www.navanita.cz

POZOR: účast není vhodná pro každou ženu. Na začátku kurzu budou účastnice podepisovat prohlášení o svém zdravotním stavu, viz zde https://cvicenipanevnihodna.cz/wp-content/uploads/2020/02/Prohlaseni-Taj...
Pokud si nejste jistá o vhodnosti své účasti, zavolejte prosím předem lektorce Petře Levé na číslo 734 897 099 a dohodněte se.

KDY: v pátek 3. dubna 2020 od 9:30 do 17:30 hod (přestávka na oběd 12:30 až 14:00) a v sobotu 4. dubna 2020 od 9:30 do 16:30 (přestávka na oběd 12:30 až 14:00)

KDE: v Praze 6, Rybničná 18/1, prostor Be Balanced

CENA: 3 200,- Kč
pro členky České asociace dul: 2 600.- Kč

POČET ÚČASTNIC: 12

PŘIHLÁŠKY prosíme přes tento formulář:
https://forms.gle/2UvjHome5vQ4JoFr6

Platbu, prosíme, zašlete na účet č. 2300529490/2010 nejpozději do 23. března 2020. Do zprávy pro příjemce napište své příjmení + seminář PD.

Místo vám bude rezervováno až PO PŘIPSÁNÍ PLATBY na náš účet. Vzhledem k omezenému počtu účastnic, doporučujeme platbu uhradit co nejdřív. Kurzovné nevracíme. Pokud byste se nemohla zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradnici.

Více informací u Vlasty Jiráskové na telefonu 602 747 065 nebo e-mailu vlasta.jirasková@duly.cz.

POZNÁMKA: Tento kurz neopravňuje jeho absolventky k výuce práce s pánevním dnem.