Porodní slet pod širým nebem 2023

Pozvánky

Porodní slet pod širým nebem 2023

23. 7. 2023

Porodní slet od širým nebem pořádaný Unií porodních asistentek (UNIPA), Českou ženskou lobby a Českou asociací dul na téma MEZIOBOROVÁ SPOLUPRÁCE VEDOUCÍ K PODPOŘE ŽENY.

23. července, 2023 od 10:00

S kým se může žena během těhotenství a porodu potkat? V čem potřebuje podpořit? Jak vypadá zdravá a bezpečná péče? Jak se daří ženám v Česku? A jak zdravotníkům*zdravotnicím, které o ně pečují?
Téma představí a do diskuse se zapojí a mohou zapojit ženy, muži, porodní asistentky, vzdělávající a vzdělávaní, duly, lékařky, lékaři, právničky, právníci, političky, politici, odborníci*ce...

Rozhodně se těšte i na další témata (situace v porodnictví, práva žen a dětí, odborná doporučení, podpora šestinedělí, dodržování Mezinárodního kodexu marketingu náhrad mateřského mléka, s dalšími můžete přijet právě vy - dejte nám je vědět předem, prosím).
Akce je určena všem, které téma zajímá, obzvláště pak těm, kteří ho aktivně chtějí měnit k lepšímu.
Slet se koná za každého počasí v areálu barokní fary  [⛪]  v obci Skramníky u Českého Brodu. 
Na místo lze dojet autem i hromadnou dopravou (vlakem do Českého Brodu a autobusem do zastávky Klučov/Skramníky). Pokud jste zdaleka, je možné přijet již v sobotu. (napište do přihlášky!). 
V neděli přijeďte prosím v 10 hodin, 10:30 budeme začínat.
Občerstvení
Zveme vás na společný zdravý vegetariánský oběd. K dispozici je po celý den i vodo-čajo-kávový samoobslužný bar a možnost uvařit či ohřát si vlastní stravu.
Účastnický poplatek 300 Kč (děti dle domluvy, kojenci zdarma, nejedlíci dobrovolný příspěvek na náklady s akcí spojené).