Porodní slet pod širým nebem 2020

Pozvánky

Porodní slet pod širým nebem 2020

25. 7. 2020

Opět je to tu! Hnutí za aktivní mateřství, Česká ženská lobby, Unie porodních asistentek, Česká asociace dul a Aperio - společnost pro zdrabé rodičovství Vás zvou na další letní společensko-pracovní setkání Porodní slet. Zapište si datum do diářů, brzy vás požádáme o vyplnění přihlášky. Na váš e-mail vám pošleme před akcí podrobné informace.

Letošní téma: VZDĚLÁVÁNÍ
Co chybí vzdělávacímu systému českých porodních asistentek? A přebývá? Jak by mělo vypadat vzdělávání, aby byly porodní asistentky po jeho absolvování schopny naplňovat své zákonné kompetence?
Jsou v oboru normální, přirozený porod vzděláváni lékaři a lékařky?
Jak se mohou na porod připravit a vzdělat rodiče?
Jak se v českém systému péče daří ženám? A jak lékařům, lékařkám, porodním asistentkám?
Téma představí a do diskuse se zapojí a mohou zapojit ženy, muži, porodní asistentky, vzdělávající a vzdělávaní, duly, lékařky, lékaři, právničky, právníci, političky, politici, odborníci i lopaty a lopatky. Akce je určena všem, které to zajímá, obzvláště pak těm, kteří ji aktivně chtějí měnit k dobrému.

Doprava
Slet se koná za každého počasí v areálu barokní fary v obci Skramníky u Českého Brodu. Na místo lze dojet autem i hromadnou dopravou (vlakem do Tatců či Českého Brodu a autobusem do zastávky Klučov, Skramníky). Pokud jste zdaleka, je možné přijet už v pátek. V sobotu přijeďte prosím v 10 hodin, 10:30 budeme začínat.

Občerstvení
Zveme vás na společný zdravý vegetariánský oběd. K dispozici je po celý den i vodo-čajo-kávový samoobslužný bar a možnost uvařit či ohřát si vlastní stravu.
Účastnický poplatek 190 Kč (děti dle domluvy, kojenci zdarma, nejedlíci dobrovolný příspěvek na náklady s akcí spojené).
Doporučujeme vzít si piknikovou deku.
Pokud zůstanete i na večerní volnou zábavu u ohně či kulatého stolu, vezměte s sebou něco dobrého na společnou hostinu.

na viděnou se těší

za přípravný tým
Petra Sovová, Hnutí za aktivní mateřství