Networkingový oběd s Janou Renner

Pozvánky

Networkingový oběd s Janou Renner

20. 11. 2019

Business & Professional Women ČR zve na networkingový oběd:

Přijměte pozvání na netradičně pojatý networkingový oběd s inspirativní ženou, spisovatelkou a bohemistkou Janou Renner tentokrát pořádaný ve středu.
Jana právě vydala knihu První-statečné-jedinečné, ve které originálním způsobem zachycuje vývoj rovnoprávnosti žen v českých zemích.

Ve své knize Jana čtenářům přiblíží osudy 30 neobyčejných a významných českých žen, díky kterým máme své současné postavení ve společnosti, včetně Františky Plamínkové, na jejíž odkaz v BPW navazujeme. Kniha poutavě poukazuje na skutečnost, že postavení žen v naší společnosti nebylo ani zdaleka vždy takové, jaké je dnes, a že současný stav je výsledkem událostí posledních 100 let.

Jen 100 let totiž uplynulo od dob, kdy ženy nemohly studovat, volit, svobodně se rozhodovat v osobním životě nebo nosit kalhoty. Kniha vychází v roce 2019, aby připomněla zlomové události roku 1919.

Kromě zajímavé diskuze a poznatků se můžeme od Jany těšit také na její autorské čtení.

Setkání se zajímavou osobností, mnoho nových kontaktů, efektivní networking a příjemná atmosféra. To vše na jednom místě. Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi hosty.


  • ve středu 20.11.2019 ve 12 hodin
  • Art Nouveau Palace Hotel Prague
  • registrujte se na tomto odkazu