LEADERSHIP ACADEMY NA OSTRAVSKU

Pozvánky

LEADERSHIP ACADEMY NA OSTRAVSKU

30. 9. 2021

LEADERSHIP ACADEMY NA OSTRAVSKU

HLEDAJÍ SE VIZIONÁŘI, INSPIRÁTOŘI, TAHOUNI, NEZÁVISLÍ HYBATELÉ –⁠ ŽENY A MUŽI –⁠ V ČELE PROSPĚŠNÝCH KOMUNIT A NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE A OKOLÍ. 

V říjnu otevíráme již 5. ročník vzdělávací a sebezkušenostní LEADERSHIP ACADEMY.  Na program se můžete podívat zde.

REGISTRACE:  PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ vyplňte nejpozději do 30. 9. 2021

Zájemci získají podporu při startu, rozvoji nebo stabilizaci komunity, ať formální –⁠ neziskové organizace nebo neformální sousedské/tematické skupiny. Finanční bonus na uspořádání prospěšné akce ve výši až 5000 Kč. 

Akademie Spiralis pomáhá najít způsob, jak co nejefektivněji pracovat s lidmi, abychom společně dosáhli prospěšného cíle. 

 

V průběhu pěti měsíců strávíme deset intenzivních dnů v dobré společnosti kvalifikovaných lidí, kteří posilují Česko, ať už lektorský tým či kolegové ve studiu. Začneme u sebepoznání a pokračujeme k zásadním vlivům a trendům při rozvíjení týmů a lídrovství. Mezi jednotlivými bloky je čas na individuální přípravu. Součástí je i osobní či skupinový mentoring. Dozvíme se co to je přirozené lídrovství a jak ho pěstovat. Jedním z konkrétních bonusů letošní akademie je možnost získat až 5000 Kč na uspořádání akce na podporu vaší komunity či neziskové organizace.