Konference Metody kolegiální podpory

Pozvánky

Konference Metody kolegiální podpory

10. 6. 2019

Gender Studies ve spolupráci s organizací Step by Step ČR pořádají KONFERENCI s názvem METODY KOLEGIÁLNÍ PODPORY. Představí nově vytvořenou metodickou příručkou, která vyučujícím nabízí prostředky, jak individuálně přistupovat k dětem na prvním stupni ZŠ, jak lépe odhalovat společenské předsudky při posuzování schopností a dovedností dětí a jak se navzájem s kolegy a kolegyněmi podporovat. Součástí konference jsou i praktické workshopy.

Na konferenci se účastnice a účastníci seznámí s nově vytvořenou metodickou příručkou Metody kolegiální podpory, která vyučujícím nabízí prostředky, jak efektivněji individualizovat na prvním stupni ZŠ, jak lépe odhalovat, kdy se do posuzování schopností a dovedností dětí promítají společenské předsudky a jak se navzájem s kolegy a kolegyněmi podporovat a rozvíjet ve zmíněných oblastech.

Konference jako závěrečný výstup projektu Výchova k respektu a toleranci se uskuteční DNE 10. ČERVNA 2019 V KAMPUSU HYBERNSKÁ OD 13 DO 17 HODIN.

Registrace na konferenci probíhá do 3. 6. 2019, na adrese: http://forms.gle/kYzJP6GaGJyzFBf67, kapacita je omezená. Účast je zdarma a bude zajištěno hlídání dětí.

Akce je určena stávajícím i budoucím pedagožkám a pedagogům, odbornicím i odborníkům ve oblasti vzdělávání a všem, kteří mají zájem se dozvědět o konkrétních možnostech využití kolegiální podpory.