Future Leaders - mentoring pro dívky 7 - 13 let

Pozvánky

Future Leaders - mentoring pro dívky 7 - 13 let

19. 6. 2019

Jednou z metod, kterou pořádající organizace Business & Professional Women CR používá celoročně pro posilování postavení žen v práci a podnikání, je speed mentoring. Poprvé si letos vyzkoušely speed mentoring i malé ženy ve věku od 7 do 13 let v rámci 10. ročníku Equal Pay Day, který letos zaznamenal rekordní účast.

Vzdělávání, sdílení a podpora žen je hlavním cílem veřejně prospěšné organizace BPWCR. “Letošní mentoringový den pro děti byl pilotním projektem, který dále rozvíjíme a příští rok už bude nedílnou součástí programu.”

Pro velký zájem i potenciál, jsme se rozhodly ve speed mentoringu pro malé ženy pokračovat i samostatně v průběhu roku a nabídnout malým ženám ke sdílení zajímavá témata a v rolích mentorek jim představit věkově bližší úspěšné mladé dámy.

První samostatný speed mentoring pro malé ženy je naplánován na
středu 19.6. od 15 hodin

V roli mentorky se představí 19tiletá česká golfová reprezentantka, studentka prvního ročníku University of Texas SÁRA KOUSKOVÁ a své téma si nazvala „AŽ BUDU VELKÁ“.v moderních prostorách WORK LOUNGE ve Washingtonově ulici, Praha 1.