Emoce a duševní zdraví v migraci

Pozvánky

Emoce a duševní zdraví v migraci

3. 5. 2018

Členská organizace české ženské lobby SIMI vás zve na kulatý stůl na téma "Emoce a duševní zdraví v migraci", který se koná ve čtvrtek 3. května 2018 od 9:00 do 12:00 v Café Martin Žižkov, Lupáčova 10, Praha 3 (tréninková kavárna pro osoby s mentálním postižením, za hotelem Olšanka).

Akce je součástí programu Migrantky mezi ženami, v němž se SIMI pro rok 2018 věnuje otázkám emocí a zdraví převážně u žen se zkušeností migrace.

Akce si klade za cíl zmapovat současný stav v oblasti péče o duševní zdraví migrujících osob z pohledu praxe nevládních organizací, terapeutů a dalších profesionálů či akademických subjektů. Poznatky z diskuse pak poslouží jako základní podklad pro navazující vytváření databáze dostupných služeb v oblasti péče o duševní zdraví migrujících osob pro pracovníky pomáhajících profesí či pro tvorbu doporučení směrem k tvůrcům veřejných politik v dané oblasti.

Přijďte se podělit o Vaše zkušenosti v této prozatím opomíjené oblasti.

Svou účast podtvrďte skrze registrační formulář do pátku 27.4.2018. Na případné další dotazy Vám ráda odpoví koordinátorka projektu Eva Valentová na adrese valentova@refug.cz nebo na čísle telefonu 737 95 56 36.

Pozvánku na akci naleznete v příloze.

 

Soubory ke stažení: