Dejme ženám šanci a mužům příležitost

Pozvánky

Dejme ženám šanci a mužům příležitost

7. 11. 2017

Nadace Open Society Fund srdečně zve na na mezinárodní konferenci Dejme ženám šanci a mužům příležitost programu Dejme ženám šanci.Konference se uskuteční ve dnech 7. – 8. listopadu 2017 v hotelu International v Praze a zaměří se na aktuální trendy a výzvy v oblasti genderové rovnosti a genderově podmíněného násilí.

Na konferenci mimo jiné vystoupí chorvatská spisovatelka a feministka Slavenka Drakulić, americký sociolog a přední feminista Michael Kimmel nebo Agnès Hubert, prezidentka evropského feministického think tanku Gender5+. Diskuze na téma Současná feministiická hnutí v ČR a Evropě se účastní také ředitelka Evropské ženské lobby Joanna Maycock a předsedkyně České ženské lobby Jana Smiggels Kavková. Konference dále představí výsledky programu Dejme (že)nám šanci a výstupy podpořených projektů za téměř 150 milionů korun. 

Dvoudenní konference je závěrečnou akcí programu Dejme (že)nám šanci financovaného z Norských fondů a koná se pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Prohlédněte si aktuální program konference a registrujte se zde (kapacita konference je omezena).