Akce Business & Professional Women

Pozvánky

Akce Business & Professional Women

4. 5. 2018

Akce členské organizace České ženské lobby Business & Professional Women:

10. května Pozvánka na koncert Kevin James Carroll: Písně ze Srdce. Objednávka levnější vstupenky z předprodeje jen 400,-Kč. 

17. května SETKÁNÍ U OBĚDA o etiketě s Ivou Pluháčkovou v restauraci COMO (hotel Jalta) od 12 - 14 hodin. Vstup 600,-Kč, počet míst omezený, přihlášky zde.

On May 18 and 19 join us on the Understanding Human Mind conference in Prague starring the supercoach Michael Neill, coaching the royalties, Loredana PopasavDrahomíra Mandíková of Asahi and dr. Amy Johnson among other amazing coaches across the world. For buying the ticket please use our 15% discount code UHMPopasav18on www.understandinghumanmind.cz or follow our facebook next week to win them.

18. – 20.května  BPWCR programovým partnerem na ALLfest 2018 - Alchymistické Litoměřice s tématem Naplněný osobní a pracovní život. Členky BPW jako mentorky, témata a celý program festivalu najdete zde.

22. května od 18.30 hodin - Exkluzivní setkání "Vaše brýle Vaše osobnost" pod taktovkou SOptic a Essilor. Poradenství, vyšetření zraku zdarma. Registrace zdarma.

6. června KAVÁRNA s členkou Janou Hrabalovou. Slyšely jste už pojem "Hormonální jógová terapie"? Klubové setkání členek BPW a nových zájemkyň o členství od 16 - 18 hodin. Registrujte se zdarma.

14. června RESTARTUJEME MYŠLENÍ na 5. ročníku konference, kde je BPWCR mediálním partnerem. Členky BPW mohou využít slevu 500,-Kč na vstupenku do 14.5. 2018. Více info a vstupenky

Je to ještě daleko, ale je potřeba plánovat... pojeďte s námi OCHUTNÁVAT JIŽNÍ ITÁLII - již podeváté. 27. září - 2 října se s dalšími členkami vydáme na dobrodružnou cestu tajemných uliček a chutí Slow Food. Přihlášte se do 30.6.