Šlapeme násilí na paty - 6. ročník charitativního pochodu

Invitations

Šlapeme násilí na paty - 6. ročník charitativního pochodu

21. 9. 2019

Problematika domácího násilí je velmi složité a citlivé téma. Jeho oběti si často problém nechtějí připustit a o to složitější je o něm otevřeně hovořit. Pochod má za cíl upozornit širokou veřejnost na fenomém domácího násilí. Výtěžek akce bude věnován neziskovému centru ACORUS, které poskytuje odbornou pomoc osobám ohroženým domácím násilím již více než 20 let.

 

Srdečně zveme na benefiční pochod proti násilí na podporu organizace ACORUS, který se uskuteční v sobotu 21. 9. 2019. Start bude otevřen mezi 11. a 13. hodinou. Můžete se zaregistrovat na místě v kempu Džbán a tam zaplatit startovné nebo se můžete registrovat předem online. Prvních 100 online registrovaných obdrží drobné dárky od partnerů pochodu. Půjdeme po dvou okružních trasách - rodinná se stanovišti bude dlouhá 6 km a druhá turistická 10 km. Na kratší trase budou děti na stanovištích plnit různé úkoly a za jejich splnění dostanou razítka. Za vyplněnou kartičku s razítky bude čekat v cíli sladká odměna. Minimální startovné ve výši 150 KČ, děti zdarma. V cíli v kempu Džbán bude připraven odpoledne kromě výtvarné dílny i zábavný a hudební doprovodný program. O podrobnostech odpoledního programu se můžete informovat zde.

 


Join the 6th Annual Charity Walk and support victims of domestic violence. It will take place on Saturday, 21st of September in Divoká Šárka Park in Prague 6. Registration open from 11 am to 1 pm in the Džbán camp site. The ACORUS walk goes throughout beautiful natural Divoká Šárka park. There will be two circular routes: 6 km traditional "family" one where you will find "activity stations" for the kids. Or you can try 10km long, "touristic", circular route. Family afternoon full of activities will start aproximately at 2 pm in camping site Džbán. We will update the schedule closer to the date. All proceeds will go the ACORUS charity which helps victims of domestic violence already for over 20 years.