Fórum 50 % : Úvodní informační setkání pro mentees

Fórum 50 % : Úvodní informační setkání pro mentees

10. 5. 2021

Organizace Fórum 50 % zve k jedinečné možnosti sdílet své zkušenosti s jinými političkami a přihlaste se do mentoringového programu pro ženy se zájmem o veřejný život. Úvodní setkání se koná 10. května od 9:00 do 12:00.
Jako mentee se mohou přihlásit začínající političky či ženy se zájmem o vstup do komunální politiky. Mentee musí dále splňovat následující podmínky: být z jedné z těchto cílových skupin (matka dítěte/dětí do 15 let, SŠ/VŠ studentka) a mít trvalé bydliště v Pardubickém, Moravskoslezském či Jihomoravském kraji.
Mentoringová spolupráce bude trvat 12 měsíců (od června 2021 do června 2022) a bude probíhat ve výše uvedených krajích.
Přínosy mentoringu:
- vzájemné předávání zkušeností
-seznámení se zajímavými a inspirativními ženami
- nové podněty pro vaši práci
- konkrétní rady a konzultace vašich problémů
- nové kontakty i přátelství
- podpora a motivace k další práci
- zvýšení sebevědomí
V programu z přihlášených zájemkyň vybereme a vytvoříme celkem 10 párů, další zájemkyně budou zahrnuty do mentoringové sítě a budou mít možnost zapojit se do dalších aktivit Fóra 50 % (např. síťovacích setkání či vzdělávacích programů).
Přihlašujte se do 6. 5. 2021. Zašlete prosím svůj životopis na mottlova@padesatprocent.cz a vyplňte online přihlášku: https://forms.gle/dVvuibpLYWhqqdTo8
Úvodní informační setkání proběhne online prostřednictvím aplikace Zoom 10. 5. 2021 od 9:00 do 12:00.
V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na Markétu Kos Mottlovou na e-mailové adrese mottlova@padesatprocent.cz.