Výběrové řízení na pracovní pozici výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice

Placeholder

2. 3. 2018

Česká ženská lobby, z. s. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice

Do svého týmu hledáme kolegyni či kolegu se specializací na sociologický výzkum a znalost evropských projektů. Pracovní pozice je vázána na projekt aplikovaného výzkumu nazvaný Reflexe dopadu ESIF (Evropských projektů) na postavení žen na trhu práce.

Pracovní náplň:

  • organizace výzkumného projektu
  • sběr a analýza kvalitativních a kvantitativních dat
  • práce s nevládními neziskovými organizacemi (v rámci sítě i mimo ni)
  • analýza dokumentů ESIF fondů a relevantních výzev
  • psaní výzkumných zpráv a reportů
  • komunikace výsledků výzkumu odborné a laické veřejnosti

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně v sociálních vědách (gender, sociologie, sociální politika, apod.)
  • minimálně dvouletou zkušenost v oboru (výzkum, evropské fondy, státní správa)
  • znalost fungování Evropských fondů výhodou
  • výborná znalost programu Excel (zpracování dat, tvorba tabulek a grafů)
  • znalost práce na PC (dobrá znalost MS Office + pokročilejší uživatelská znalost technologií výhodou)
  • zkušenost se sběrem dat formou rozhovorů a vedením fokusních skupin
  • zkušenost s analýzou kvalitativních dat
  • zkušenost s konstrukcí dotazníku
  • zkušenost se sběrem a analýzou kvantitativních dat
  • výborné komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, iniciativní přístup, ochota učit se novým věcem
  • samostatnost a spolehlivost i schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazek na dobu určitou (do února 2021 s možností prodloužení)
  • metodické vedení zkušenou výzkumnicí s praxí deset let v oboru
  • možnost dalšího rozvoje a kvalifikačního růstu
  • bezplatnou účast na vzdělávacích aktivitách
  • práci v etablované neziskové organizaci
  • práci v příjemném prostředí
  • flexibilitu - možnost práce z domova 20 % úvazku
  • měsíční mzdu 35.000 Kč hrubého

Místo výkonu práce:

V Luhu 715/6, 140 00 Praha 4 – Nusle

Požadovaný termín nástupu:

Ihned nebo dle dohody

Své strukturované životopisy, motivační dopisy a případné reference zasílejte na adresu hana.stelzerova@czlobby.cz do pondělí 20. března 2018.

Vítány jsou přihlášky zájemců a zájemkyň všech věkových skupin i národnostních menšin.