Tancem proti násilí

Pozvánky

Tancem proti násilí

14. 2. 2017

Přidejte se 14. února k nám a pojďte tančit proti násilí na ženách. Setkáme se společně s Hankou Kynychovou v 15 hod na Palackého náměstí v Praze.

Tancem proti násilí se připojujeme k celosvětové kampani One Billion Rising, která je největší akcí upozorňující na závažnost problému násilí na ženách. Každým rokem na Valentýna tančí milióny lidí stejný tanec všude po celém světě, aby upozornili na ohromující statistiku podle které 1 ze
3 žen na této planetě ve svém životě čelí nějakému druhu násilí ze strany mužů. Přidejte se k
nám a vyjádřete solidaritu se ženami, které zažily či jsou ohroženy násilím.

ZAPOJTE SE:

1.   Přijďte s námi tančit!

Připojte se ke skupinovému tanci 14. února 2017 v 15 hod, na Palackého náměstí. Přijďte o něco dříve, abychom v 15:00 mohli začít tančit. Akce bude trvat 30 minut. Pokud si chcete tanec nacvičit doma, choreografií najdete zde. Tanec se ale budeme učit i společně přímo na Palackého náměstí, takže příprava není nutná.   

2.   Připojte se k fotokampani!

Vyfoťte se s hesly proti násilí na ženách a přidejte svou fotku na facebook s označením #OneBillionRisingPrague a nebo nám ji zašlete na email info@czlobby.cz. Vyzvěte ostatní, aby udělali to samé.

Hesla na vytištění najdete zde, ale kreativitě se meze nekladou.

3.   Sdílejte nácvik tance!

Dejte dohromady skupinu, natočte váš trénink choreografie na mobil, uveďte jméno skupiny nebo město, přidejte  #OneBillionRisingPrague a zveřejněte jej na facebooku. Video zašlete i na email info@czlobby.cz .

Akci organizuje Česká ženská lobby ve spolupráci s Fitkem Hanky Kynychové a Policejním prezídiem ČR.

Tešíme se na Vás!

 

Soubory ke stažení: