Svetový týden respektu k porodu

Pozvánky

Svetový týden respektu k porodu

18. 5. 2015

Přednášky, semináře a workshopy pro těhotné a jejich rodiny, interaktivní přednášky a projekce pro žáky a studenty, semináře pro zdravotníky, filmové projekce, obchůdek se vším, co k těhotenství, porodu a péči o děti patří. Prodej knih, občerstvení, originální dětský koutek.

Vstup do expozice je volný. Můžete tedy navštívit Dělohu, Porodní sál, Obchůdek, Homo ecologicus, nakoupit knihy či se občerstvit u baru. A promyslet, na kterou přednášku si koupíte vstupenku…

Expozice přírodě i člověku šetrných prostředků použitelných v těhotenství, při porodu a v péči o děti HOMO ECOLOGICUS

Biopotraviny, přírodní kosmetika, látkové pleny a moderní systémy látkových plen, oblečení z biobavlny, vlny a konopí, dámská intimní hygiena, prací a čisticí prostředky, aromaterapie.

Poradna porodní asistentky - o těhotenství, porodu, kojení, péči o dítě - v průběhu celého týdne
Poradna duly - průvodkyní těhotenstvím, porodem a šestinedělím - každé odpoledne od pondělí do soboty
1 den konzultací Bachových květových esencí pro návštěvnice Světového týdne respektu k porodu 2015 za symbolickou cenu

Se vstupenkou festivalu obdrží každý návstěvník/každá návštěvnice dotazník spokojenosti. Všechny navrácené a vyplněné dotazníky budou slosovány o úžasné věcné ceny. Dotazník můžete vyplnit také elektronicky.

Děkujeme všem partnerům, mediálním partnerům, firmám a knihkupcům, dobrovolníkům a všem, díky jejichž podpoře lze Světový týden respektu k porodu připravit!!!