Race for the Cure Česká republika

Pozvánky

Race for the Cure Česká republika

25. 9. 2020

Ve dnech 25. – 27. září se uskuteční Race for the Cure®, kterou organizuje naše členská organizace Aliance žen s rakovinou prsu. Tato akce je největší evropskou sportovní událostí zaměřenou na podporu ženského zdraví.

Race for the Cure® je největší evropskou sportovní událostí zaměřenou na podporu ženského zdraví. Pomáhá organizacím a nemocnicím bojujícím s rakovinou prsu shromažďovat finanční prostředky a zvyšovat povědomí o této nemoci. Protože každý rok je v Evropě diagnostikováno 500 000 nových případů nádorů prsu a 130 000 pacientek s touto diagnózou ročně umírá, jsou tyto fondy životně důležité. Teď více než kdy jindy.

Zaregistrujte svůj tým na www.raceforthecure.eu a vyberte si, zdali vyrazíte na 3 km pochod nebo 5 km běh. Můžete jít kamkoliv, kam Vás Vaše nohy ponesou, mějte ale na mysli aktuálně platné hygienické COVID-19 doporučení. Můžete dokonce běhat v interiéru na běžícím pásu nebo v posilovně, hlavní je se k nám a k celé Evropě připojit během posledního zářijového víkendu. Kdykoliv můžete do svého týmu přidat další lidi nebo pozvat své známe, aby přímo finančně podpořili Váš tým.

Zisky z registrací a darů poputují zúčastněným organizacím, nemocnicím nebo pacientským skupinám, které pomáhají pacientkám s rakovinou prsu, v České republice je to Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Více informací naleznete ve Facebookové události Race for the Cure Česká republika.